Home > Brands > Remote controls Watt Radio > Remote control for Watt Radio LINEA K 20" / 22" / 27"
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Watt Radio LINEA K 20" / 22" / 27"
Remote control for LINEA K 20" / 22" / 27"
Reference: LINEA K 20" / 22" / 27"
Other names: LINEAK20"22"27"
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 14:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Watt Radio
Some of the models that use this remote are
Watt Radio LINEAK20 / 22" 27"
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.
Find remote controls
i
Search optionsshow
Customer reviews
_ _ _ _ _
date:March 2026
Nigel,
Hungary
_ _ _ _ _
date:May 2025
i recivied remotes yesterday and work perfectly. thank you very much.
Rashiti,
Albania
date:June 2025
Elmer,
Philippines
date:November 2025
Excellent service
Peter,
United Kingdom
date:March 2025
Good remote control.
Robert,
Finland
date:June 2025
Elmer,
Philippines
date:April 2026
Harri,
Finland
Write a comment
Questions on remote Watt Radio LINEA K 20" / 22" / 27"