Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LE32B350F1W/XXN
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LE32B350F1W/XXN
Remote control for LE32B350F1W/XXN
Reference: LE32B350F1W/XXN
Other names: LE32B350F1WXXN
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LE 32 B 350 F 1 W/XXN
Samsung LE32B350F1W/XXN
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.